Stylová taštička se základní praktickou sadou pomůcek pro preventivní péči o prsy, slouží také jako první rychlá pomoc při poranění bradavek. Ideální již při nástupu do porodnice.

Bezešvá podprsenka ideální na spaní pro těhotné a kojící ženy. Velice komfortní díky jemnému a prodyšnému materiálu.
Manuální 2-fázová odsávačka vhodná pro kojící maminky, které potřebují příležitostně odsávat. Lehká a praktická odsávačka na cesty. Ideální již do porodnice - poslouží jako rychlý pomocník v každé situaci v porodnici i doma.

Medela Vám také doporučuje, tyto produkty

 2
Dostupný
Péče o prsy

Medela hojivá mast Purelan 100

Medela
KX
Od 318 Kč
Hojivá mast (100% čistý lanolín) k ošetření/zklidnění citlivých nebo suchých bradavek. Vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, čímž slouží také jako prevence před vznikem bolesti či podrážděním bradavek během těhotenství a kojení. Všestranné využití: opruzeniny, odřeniny, opary, suché rty.
 2
Dostupný
Péče o prsy

Medela Polštářky hydrogelové

Medela
KX
Od 499 Kč
Nabízejí okamžité zklidnění bolavých a popraskaných bradavek a poskytují úlevu od bolesti.
 2
Dostupný
Péče o prsy

Medela Prsní vložky jednorázové ultratenké

Medela
K101037038
156 Kč
Navrženy pro období, kdy dochází k úniku malého až středního množství mléka. Medela ultratenká jednorázová prsní vložka je diskrétní způsob, jak zůstat chráněná a sebejistá. Vložky jsou k dispozici v balení po 30 ks jednotlivě hygienicky zabaleny.
 2
Dostupný
Bezkosticová mateřská podprsenka Comfy s odnímatelnou výztuží mírně tvaruje poprsí a vytváří atraktivní siluetu.Bezešvá těhotenská a kojicí podprsenka se jemně přizpůsobuje Vašemu měnícímu se tělu díky měkké látce a extra-elastickému pásu pod prsy.
S M L XL
 2
Dostupný
Péče o prsy

Medela Chrániče bradavek

Medela
K008.0042
466 Kč
Chrání bolavé nebo popraskané bradavky před nepříjemným třením se o prádlo v době mezi kojením a poskytují tak bradavkám prostor k rychlejšímu hojení.
 2
Dostupný
Odsávačky mléka

Medela Sterilizační sáčky Quick Clean

Medela
KX
Od 544 Kč
Bezpečné, rychlé a praktické: se sterilizačními sáčky na čištění parou v mikrovlnné troubě můžete dezinfikovat pomůcky ke kojení už ve 3 minutách, což je rychlejší a snadnější než vyváření. Zlikviduje se 99,9 % nejnebezpečnějších bakterií.