V prvních dnech po porodu jsou bradavky vystavovány velké námaze a tak mohou být nadměrně citlivé a bolestivé. Purelan je 100% lanolínová mast, která pomáhá obnovit přirozenou vláčnost pokožky a je bezpečná i pro dítě, takže ji před kojením nemusíte smývat.

TIP: Purelan můžete použít také na opařeniny, suché rty, nos, popraskané paty a na jiná suchá místa na pokožce Vašeho dítěte.

Bezešvá podprsenka ideální na spaní pro těhotné a kojící ženy. Velice komfortní díky jemnému a prodyšnému materiálu.
Manuální 2-fázová odsávačka vhodná pro kojící maminky, které potřebují příležitostně odsávat. Lehká a praktická odsávačka na cesty. Ideální již do porodnice - poslouží jako rychlý pomocník v každé situaci v porodnici i doma.

Medela Vám také doporučuje tyto produkty

 2
Dostupný
Péče o prsy

Medela Polštářky hydrogelové

Medela
KX
Od 549 Kč
Nabízejí okamžité zklidnění bolavých a popraskaných bradavek a poskytují úlevu od bolesti.
 2
Dostupný
Péče o prsy

Medela Chrániče bradavek

Medela
K008.0042
513 Kč
Chrání bolavé nebo popraskané bradavky před nepříjemným třením se o prádlo v době mezi kojením a poskytují tak bradavkám prostor k rychlejšímu hojení.
 2
Dostupný
Péče o prsy

Medela Prsní vložky jednorázové ultratenké

Medela
K101037038
172 Kč
Navrženy pro období, kdy dochází k úniku malého až středního množství mléka. Medela ultratenká jednorázová prsní vložka je diskrétní způsob, jak zůstat chráněná a sebejistá. Vložky jsou k dispozici v balení po 30 ks jednotlivě hygienicky zabaleny.
 2
Dostupný
1 040 Kč
Bezkosticová mateřská podprsenka Comfy s odnímatelnou výztuží mírně tvaruje poprsí a vytváří atraktivní siluetu.Bezešvá těhotenská a kojicí podprsenka se jemně přizpůsobuje Vašemu měnícímu se tělu díky měkké látce a extra-elastickému pásu pod prsy.
S M L XL
 2
Dostupný
Odsávačky mléka

Medela Sterilizační sáčky Quick Clean

Medela
KX
Od 598 Kč
Bezpečné, rychlé a praktické: se sterilizačními sáčky na čištění parou v mikrovlnné troubě můžete dezinfikovat pomůcky ke kojení už ve 3 minutách, což je rychlejší a snadnější než vyváření. Zlikviduje se 99,9 % nejnebezpečnějších bakterií.