O nás

Společnost DN FORMED Brno s.r.o. jsme založili v roce 1992 se zaměřením na dodávky zboží a služeb pro zdravotnictví, lázeňství, laboratoře, ústavy sociální péče a fitness centra.

V oblasti obchodu pokrýváme široký sortiment zboží v několika zdravotnických oborech. V současné době zastupujeme několik zahraničních renomovaných firem, tuzemských výrobců a dovozců. U většiny dodávaného zboží zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis vlastními servisními techniky.

Pro zajištění komplexních dodávek technologických celků jsme smluvně navázáni na projekční atelier se specializací na zdravotnickou technologii. V roce 1996 jsme u Českého metrologického institutu novou činnost v oblasti metrologie. V této oblasti byla zpracovaná metodika pro zavedení metrologického řádu nemocnic, laboratoří a dalších provozů.

Obchodní a servisní aktivity v oblasti zdravotnických prostředků máme zaregistrované na MZ ČR. Jsme držitelem Certifikátu ISO.

V roce 1994 jsme zahájili spolupráci se švýcarskou společností Medela AG. Stali jsme se výhradním zástupcem, distributorem a autorizovaným servisním střediskem v rámci dodávek chirurgických odsávaček.

V roce 2003 jsme rozšířili portfolio o výrobky podporující kojení. Tato skutečnost se stala velkou výzvou pro celý tým pracovníků našeho obchodního i marketingového oddělení.

Dlouholetou pečlivou prací jsme vybudovali cestu, která vede k odborné pomoci maminkám v období kojení. Námi vyškolení odborníci v předporodních kurzech, porodnicích, lékárnách, prodejnách zdravotnických potřeb, babyshopech nebo internetoví prodejci dokáží ze široké škály pomůcek Medela nabídnout vhodný typ výrobku, který se řídí vždy individuální potřebou maminky.

Pro možnost zapůjčení “nemocničních“ odsávaček Symphony a Lactina jsme zřídili síť více než 70ti autorizovaných rentálních stanic, kde maminky opět najdou i odbornou radu. Organizujeme semináře, provádíme osvětu jak odbornou tak laickou, publikujeme v odborných knihách i časopisech. Ovšem ani zde cesta nekončí.

Motto, které jsme dali naší společnosti DN FORMED Brno s.r.o. před 20 lety zní „Více než jen prodej …“. Proto považujeme za samozřejmé zajistit i veškeré následné služby po prodeji.