Nakupujte u autorizovaných prodejců

Níže uvedené výhody jsou poskytovány autorizovaným distributorem výrobce Medela pro ČR – společností DN FORMED Brno s.r.o., která uvádí svoje autorizované partnery na www.medela.cz.

  • Nákup u neautorizovaných prodejců může nést známky určitých rizik.

Jaké výhody získáváte při nákupu u autorizovaného prodejce:


 

 

 

 

 

 

Tinky.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Švýcarská společnost Medela AG je významným světovým výrobcem, který udává v posledním desetiletí trend ve vývoji nových pomůcek pro kojící matky. Pří distribuci výrobce striktně dbá na dodržování prodeje ve stanovené síti distributorů v státech EU a související kultuře prodeje.

Autorizovaný distributor švýcarské firmy MEDELA AG pro prodej a servis komodity pomůcek pro kojení je na území ČR společnost DN FORMED Brno s.r.o. Obchodní transakce s těmito komoditami neautorizovaných prodejců ve sféře obchodů "On-line" nesou známky určitých rizik.

Zákazníci, kteří se při případné reklamaci výrobku výrobků Medela prokáží dokladem o jeho nákupu u těchto neautorizovaných prodejců, nebudou mít možnost a nebude jim vyhověno při reklamaci či opravách výrobků Medela v jediném autorizovaném středisku v ČR - DN FORMED Brno s.r.o.

Vzhledem k tomu, že většina pomůcek pro kojení Medela je výrobcem deklarována jako zdravotnické prostředky, podle zákona č.123/2000 Sb. o zdravotnických prostředcích, vždy jsme dbali a budeme dbát na odbornost, kvalitu a způsobilost našich autorizovaných partnerů. Díky spolupráci s nimi jsme dokázali vybudovat cestu, která vede k odborné pomoci maminkám v období kojení. Námi vyškolení odborníci v předporodních kurzech, porodnicích, lékárnách, prodejnách zdravotnických potřeb, babyshopech nebo internetoví prodejci dokáží ze široké škály pomůcek Medela nabídnout vhodný typ výrobku, který se řídí vždy individuální potřebou maminky.

Pro možnost zapůjčení "nemocničních" odsávaček Symphony a Lactina jsme zřídili síť více než 70ti autorizovaných rentálních stanic, kde maminky opět najdou i odbornou radu. Organizujeme semináře, provádíme osvětu a publikujeme v odborných časopisech. Ovšem ani zde cesta nekončí.

Motto, které jsme dali naší společnosti DN FORMED Brno s.r.o. před 20 lety zní "Více než jen prodej …". Proto považujeme za samozřejmé zajistit i veškeré následné služby po prodeji. Opravy nebo případné reklamace provádíme ve vlastním autorizovaném servisním středisku max. do 5 dnů. Laické náhradní díly distribuujeme veřejnými dopravci nebo poštou max. do 48 hodin.

Vážení zákazníci, doporučujeme Vám nákup v síti našich autorizovaných prodejců, abychom vám mohli poskytnout nejen kvalitní pomůcky Medela, ale především kompletní poradenský, prodejní a poprodejní servis. Zákazníkům, kteří se neprokáží dokladem o nákupu pomůcek u autorizovaných prodejců, nebude vyhověno při reklamaci či opravách.

Všichni autorizovaní prodejci jsou uvedeni zde.